logo
menu

Мінісадок «Соняшник» - садок на пів дня

Багато батьків, які звертаються до нас, не користуються послугами дитсадків повного дня, займаючись вихованням дитини самостійно або за допомогою няні. Але бувають ситуації, коли з'являються невідкладні справи, а залишити малюка не на кого. У таких випадках відмінним рішенням для них стає наш міні дитячий сад. У ньому можна залишити дитину на кілька годин, де вона буде грати з однолітками, розвиватися, їсти і відпочивати під наглядом сертифікованих вихователів. Сподіваємося, ми станемо корисними і для вас.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Переваги міні дитсадка перед конкурентами

міні садок

В останні кілька років попит на міні дитячий сад стає дедалі більшим. Це обумовлено практичною стороною рішення, адже завжди є де залишити дитину при появі раптових справ. Наш приватний міні садок для дітей має великий досвід роботи в даній сфері — більше 10 років. Весь цей час ми постійно розвивалися і ставали кращими, щоб кожен з батьків зараз отримував якісне обслуговування і міг спокійно довірити свою дитину на годину-дві або весь період роботи закладу.

Що ми пропонуємо?

Віддавати дитину в дитсадок повного дня — вихід не для кожних батьків. У нас можна залишити малюка, коли у вас виникли раптові справи, а доглянути за ним нікому. Поки ви будете зайняті — ваше дитя прекрасно проведе час під наглядом вихователів, отримуючи необхідний догляд і увагу.

Розклад дня

Протягом дня діти проводять час цікаво і з користю для себе. Звичний день нашого садок на півдня виглядає так:

Ми радимо дотримуватися графіка і не спізнюватися. Завдяки цьому ваша дитина легше і швидше адаптується до нового режиму.

Харчування

Наш погодинний мінісадік розташований на просторій території з садом, де в сезон можна зібрати свіжі фрукти. Крім цього ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками якісних продуктів, з яких в подальшому готується корисна і домашня їжа для дітей. Протягом дня вихованці їдять 4 рази, при цьому обов'язково враховуються аспекти раціону кожної дитини.

Формування груп

Для комфортного і безпечного проведення часу, ми формуємо групи по 7-8 дітей, беручи до уваги вікові обмеження: 1-2 або 2-3 роки. Таким чином діти знаходяться приблизно на одному рівні розвитку, що сприяє швидшій соціалізації без стресу.

Інформація про вихователів

Працівники нашого міні дитсадка мають вищу освіту з дошкільним напрямком, знають кордони і з професіоналізмом підходять до виконання своїх обов'язків. Якщо ваша дитина потребує спеціального догляду — вихователі обов'язково врахують будь-які нюанси. Турбота і увага до кожної дитини — головне, що керує ними протягом усього робочого дня. Завдяки цьому вам не потрібно турбуватися про те, що дитина не поїла вчасно або отримує мало уваги. Наш центр має 12 років досвіду власної успішної історії в даній сфері, що дозволило нам добре вивчити нішу і специфіку роботи з дітьми. У робочий колектив входять тільки фахівці, які люблять дітей і можуть замінити батьків без стресу для малюка.

Графік роботи

Наш міні центр працює з 7:30 до 17:30 з понеділка по п'ятницю. Завдяки цьому ви можете залишити свого малюка в будній день під наглядом вихователів та в колі однолітків поки самі займаєтеся справами. Ми не йдемо на канікули в літній період і працюємо цілий рік. Це дає можливість вам, як батькам, завжди мати під рукою надійного помічника в нагляді за дитиною.

Правила відвідування

Наш дитячий садок на пів дня — гарна можливість для батьків залишити дитину під наглядом на кілька годин. Залишаючи її в нашому центрі, ви можете бути впевнені, що дитя буде під наглядом, зможе гарно соціалізуватися і цікаво проведе час у колі однолітків, поки ви будете зайняті. При цьому, заздалегідь потрібно врахувати кілька правил прийому:

Ми піклуємося про кожну дитину, яку довіряють нам батьки. Ввічливе і привітне ставлення зустріне з порогу, а професіоналізм вихователів дозволить діткам проводити час цікаво і з користю.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні