logo
menu

Дитячий денний літній табір «Соняшник»

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Замислюватися над тим, куди відправити дитину відпочивати у колі однолітків на канікулах більшість батьків починають лище з приходом літа. Це велике упущення, адже до початку сезону місця в хороших таборах вже зайняті. Починати планувати канікули дитини потрібно за кілька місяців, щоб встигнути вивчити варіанти і обрати найкращий. Ми пропонуємо рішення, яке дозволить проводити час з однолітками, заводити нових друзів, а головне розвиватися і цікавитися новим. Якщо ваша дитина погано соціалізована, має великий ресурс невикористаної енергії або проявляє інтерес до активного відпочинку — їй обов'язково сподобається наш дитячий денний літій табір.

Коли починається прийом?

Табір функціонує в літню пору і заїзди доступні протягом усіх трьох місяців літа. Анонс початку прийому дітей публікується на сайті, щоб ви могли встигнути зайняти своє місце в групі.

З якого віку ми приймаємо до табору?

У наш денний табір для дітей можна потрапити у віці від 3 до 7 років. Групи формуються з урахуванням вікових даних, щоб діткам було комфортно і цікаво проводити час разом.

Чому дитячий літній табір — здорово?

Як правило, коли є дідусі і бабусі, дітей на канікули відправляют до них. Але навіть в таких ситуаціях різноманітність буде плюсом, адже виходячи із зони свого комфорту дитина розвивається і вчиться мистецтву жити. Наш літній табір — оптимальне і безпечне рішення для всіх.

В період перебування в таборі діти стають більш самостійними, відповідальними і організованими. Одні відкривають в собі нові таланти, а інші просто добре проводять час, виявляючи свої лідерські здібності, харизму, винахідливість і кмітливість. Як правило, поїздка в наш літній табір - довгоочікувана подія для багатьох діток, яка ще довго зберігається в пам'яті по поверненні додому.

Про наш дитячий табір

Коли діти залишаються далеко від батьків і друзів — це може відгукнутися стресом. У нашому таборі створені всі необхідні умови для швидкої адаптації в новому оточенні. Завдяки цьому діти вже в перші дні перестають сумувати за домівкою, вважаючи за краще користуватися можливістю проведення захоплюючих канікул. У нас комфортно всім, і навіть батькам, для яких розлука з дитиною також стрес.

Розклад дня

Табір працює за принципом дитячого саду. День спланований таким чином, щоб діти своєчасно могли відпочивати, їсти, грати і навчатися. Завдяки цьому формується режим, який з часом стає звичкою. Дітям стає легше планувати свій день, беручи до уваги не тільки потреби, а й важливі завдання: допомогу, навчання, саморозвиток.

Харчування

У таборі діє чотириразове харчування. На території знаходиться сад, де в сезон можна зібрати свіжі фрукти. Інші продукти поставляються свіжими, якісними і тільки від перевірених постачальників. Завдяки цьому діти їдять корисну і смачну домашню їжу.

Розважальна програма

Під час перебування в таборі діти отримують доступ до розважальної програми, яка націлена на оздоровлення, розвиток і просто гарне проведення часу. Так дітки за підтримки досвідчених фахівців можуть:

Завдяки добре збалансованій програмі діти не тільки добре проводять час далеко від батьків, а й навчаються дружбі, спілкуванню, самостійності без стресу для себе. Також в невимушеній обстановці діти вдосконалюються: краще орієнтуються на новій території і можуть вирішувати нестандартні завдання.

Навчання

При таборі доступна мовна школа, де діти можуть вивчати німецьку, польську та англійську мови під керівництвом досвідчених педагогів, які мають вищу освіту з дошкільним ухилом. Для них розроблена окрема цікава програма, мотивуюча продовжувати вчитися. Ціна уроків становить 150 гривень.

Що потрібно мати дитині?

Щоб ваша дитина могла стати частиною нашої великої родини на період літніх канікул, їй необхідно мати тапочки, змінний одяг, спортивну форму і заряд гарного настрою. Про все інше ми подбаємо самостійно. Всі дітки отримують необхідні речі та інвентар для навчання, розвитку, самореалізації та ігор — вам нічого докуповувати не потрібно.

Графік роботи

Наш літній табір працює з понеділка по п'ятницю в денний час - з 8:00 до 17:00. Протягом дня діти можуть спілкуватися, приймати участь в іграх і навчальних заняттях. А відпочинок і харчування своєчасно прийдуть в їх насичений і захоплюючий режим.

Правила прийому

Міські табори денного перебування в 2021 році працюют по більш жорсткими правилами прийому. В обов'язковому порядку дитина повинна бути здоровою, що підтверджує довідка. Її потрібно надати разом з переліком базової документації. Для нас безпека наших клієнтів понад усе, адже табір — місце веселощів і розвитку підростаючого покоління в приємній атмосфері для всіх.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні