logo
menu

Курси англійської

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

У сучасному світі знання мов є важливою навичкою, яка дозволяє подорожувати без кордонів, заводити міжнародні знайомства і в майбутньому зайняти своє місце в перспективній компанії. Наші курси англійської для дітей відкривають ці можливості вже з дошкільного віку. Коли дитина піде в початкову школу — вона вже буде володіти базовими знаннями, які в подальшому зможе примножити.

Користь наших уроків

Англійська для малюків і дошкільнят в нашому центрі раннього розвитку сильно відрізняється від шкільної програми. Методики педагогів розроблені з урахуванням психофізичних особливостей дітей і їх схильності до запам'ятовування важливої інформації. Завдяки цьому наші заняття:

На уроках діти навчаються без примусів, тому що подобається і хочеться продовжувати прогресувати в даному напрямку. Англійська мова відкриває для дитини новий світ, який в повсякденному житті вона не бачить і не отримує. Завдяки цьому займатися з викладачем йому стає ще цікавіше, адже кожен урок — незвідані простори.

Де проходить навчання?

Курси іноземних мов для дітей проходять в окремих класах зі свіжим ремонтом, сучасною технікою та правильним меблевим оснащенням. У вартість занять включені необхідні речі для навчання — нічого додатково оплачувати не потрібно. Класи повністю зроблені для того, щоб дитина могла навчатися в комфортних умовах, а відволікаючі фактори повністю виключені.

Про викладачів

Наша школа навчання англійської мови для дітей відповідає міжнародним стандартам і включає в себе тільки досвідчених педагогів з вищою освітою з ухилом на ранній розвиток. Їх авторські методики дозволяють знаходити спільну мову з кожною дитиною, щоб їм хотілося вивчати англійську. На уроках вихованці вчаться креативно і весело, що сприяє кращому засвоєнню інформацію. За рахунок цього слово «навчання» не викликає огиду, а служить цікавим дозвіллям.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні