logo
menu

Дитяча хореографія

Хореографія для дітей - популярний напрям в нашому центрі раннього розвитку, який ідеально підходить для хлопчиків і дівчаток. Даний гурток вважається універсальним в силу того, що діти отримують хорошу базу навичок для подальшого розвитку в танцювальній сфері. Хореографія для малюка не ставить ніяких обмежень, а навпаки, дозволяє в майбутньому обрати танцювальний напрямок собі до смаку. Наші педагоги не виховують балльників або прихильників сучасних танців - отримана підготовка і досвід підходить для пізнання абсолютно будь-якого стилю: від ніжного вальсу до заводного брейку.

Зі скількох років можна почати?

Перший дзвіночок можна побачити вже в період, коли малюк почав повзати і робити кроки. Якщо при звучанні пісні або ритмічної реклами він починає пританцьовувати - швидше за все йому подобаються танці. У цей період експерти рекомендують підтримати дитину і допомогти їй зберегти захопленість до більш зрілого віку. Дитяча хореографія доступна тільки з 3-х років. Але почати можна і в 4-5, і навіть пізніше. Цей напрямок не має вікових обмежень. При цьому, чим раніше - тим краще.

Користь хореографії для дитини

Хореографія для малюків - цікаве і рухливе захоплення, яке перш за все розвиває відчуття ритму, музичний слух, гнучкість і координацію. Якщо копнути глибше - спектр користі істотно розширюється:

Школа хореографії для дітей - місце, де можна легко заводити цікаві знайомства і знаходити нових друзів. Заняття зближують, а одне хобі на всіх збільшує шанси формування гуртка за інтересами. Якщо просто в дитячому саду або у дворі збираються різні діти - тут однодумці, для яких танці теж багато значать.

Як проходять заняття?

Заняття хореографією для дітей завжди починаються з розминки, в яку включено комплекс вправ на розігрів м'язового скелета і суглобів. Тільки після цього вихованці переходять до основної програми: найменші роблять упор на розвиток гнучкості і ритміки, а старші діти на техніку танцю. 

З дітьми займаються досвідчені педагоги, які допомагають поставити правильну техніку володіння тілом з раннього віку. Базові положення рук і ніг, рухи біля станка поступово доповнюються складними елементами. Завдяки цьому діти не стикаються зі складнощами і займаються з задоволенням. Якщо ви сумніваєтеся, чи підійде вашому малюкові хореографія - спробуйте пробне заняття в нашому центрі раннього розвитку. Привітний колектив і чуйні педагоги допоможуть спіймати ритм танцю і полюбити його всією душею.