logo
menu

Дитячий центр розвитку «Соняшник»

Дитячий центр раннього розвитку «Соняшник» — місце, де ваша дитина вчиться пізнавати світ правильно і з користю для себе. Досвідчені педагоги мають вищу освіту з дошкільним напрямком і використовують сучасні методики, які не порушують процес розвитку малюка. Досліджуючи світ за допомогою ігор, дитина на наших уроках розвивається швидше однолітків. Цьому сприяє використання органів почуттів: зору, слуху і дотику. В результаті це позитивно відображається на її успішності в подальшому.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні


Батькам без спеціальної підготовки встежити за стрімким розвитком свого малюка досить складно. Наша дитяча розвиваюча студія служить відмінним помічником, де діти вчаться сприймати нову інформацію і трансформувати її з користю для себе. В кінцевому підсумку регулярне відвідування занять дозволить:Переваги наших занять для дитини

Діти, які навчаються в нашому школі-садку, можуть краще реалізовувати себе. Їм відомі правила, як керувати емоціями і висловлювати їх так, щоб оточуючі зрозуміли. Для них характерна стриманість, життєрадісність і цілеспрямованість. Як правило, розпочате доводять до кінця, звертаючи уваги на деталі. З кожним роком ці риси зміцнюються, формуючи успішну особистість.

Що потрібно для навчання у нас?

Розвиваючі заняття для дітей: малюків і дошкільнят популярні в усьому світі і справді позитивно впливають на розвиток учнів. Для навчання у нас, вам не потрібно ростити вундеркінда — педагоги центру вміють знаходити підхід і шукати точки дотику, щоб всім було цікаво відвідувати уроки. Ми відкриті для всіх, включаючи тих, хто моє вікові і психофізичні особливості. Якщо ви самостійно не справляєтеся — саме час звернутися в наш освітній центр для отримання кваліфікованої допомоги з самоосвітою малюка.

Формування груп

Завдяки невеликим групам по 7 чоловік, які формуються з урахуванням віку, кожна дитина отримує необхідну увагу з боку вчителя. Це сприяє засвоєнню нової інформації, а будь-які затримки і питання відразу ж будуть вирішені на користь малюка. В таких умовах дитина навчається без стресу, легко може знаходити спільну мову з однолітками і педагогами.

Вікові обмеження

Наші курси для дітей від 1-2 років, які націлені на ранній розвиток і добре підійдуть кожному. Якщо ваша дитина не відвідує садок або не встигає «наздогнати» однолітків — такі уроки потрібні, щоб це скорегувати.

Чи можуть бути присутніми батьки?

Ви можете відвідувати розвиваючий центр для малюків разом зі своєю дитиною. Такі уроки приносять більше користі за рахунок відсутності періоду звикання. Оскільки дітям не потрібно адаптуватися до нових умов і залишатися наодинці з незнайомими людьми, вони не відчувають стрес і вже з першого заняття можуть показати непогану успішність.

Відвідування уроків раннього розвитку допомагає батькам зблизитися зі своєю дитиною. Спільні заняття підвищують інтерес, вчать розуміти один одного і насолоджуватися спільним проведенням часу. Бачачи батьківську радість за свої успіхи, малюк отримує безцінну мотивацію рухатися далі. У такому юному віці похвала — головна нагорода.

Які речі треба мати при собі?

Наші класи обладнані всім необхідним для навчання. Завдяки цьому вам не потрібно нічого доплачувати або самостійно докуповувати. Єдине, на момент відвідування потрібно мати при собі тапочки. Про все інше ми подбаємо.

Які знання отримує дитина?

Наші педагоги — досвідчені фахівці, які вміють працювати з дітьми і вже встигли проявити себе в сфері розвитку ранньої освіти в Україні. Під час уроків вони використовують як ефективні методики, відомі у всьому світі, так і власні — авторські. За рахунок цього заняття дають високу ефективність, дозволяючи дітям:

Відвідуючи дошкільний навчальний центр раннього розвитку, дитина розвиває в собі когнітивні здібності і координацію. З перших днів життя йому цікаво пізнавати світ у всьому його обсязі. Це позначається на втомі і емоційній збудженості. Щоб дитина могла опанувати всім цим, з нею потрібно займатися і направляти дії в правильне русло. Завдяки цьому розвиток буде здійснюватися правильно, не завдаючи шкоди молодому організму. Якщо у вас самостійно не виходить досягти результату - наш центр дошкільної освіти відмінно допоможе вам в цьому.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні