logo
menu

Дитяча акробатика для дітей від 3 років

Акробатика для дітей — універсальний вид спорту для хлопчиків і дівчаток, який дозволяє вже з раннього віку навчитися володіти своїм тілом і емоціями. В основі занять лежать вправи, націлені на розвиток гнучкості, координації, спритності і сили. З цієї причини спортивна акробатика для багатьох батьків стає оптимальним рішенням, коли мова заходить про те, в яку секцію віддати дитину вперше.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Чим корисна акробатика для дітей?

Дитяча акробатика добре підійде всім дітям, особливо тим, у яких слабка імунна система. Регулярні тренування сприяють її покращенню, дозволяючи менше хворіти поширеними захворюваннями.

Даний напрямок один з небагатьох, який доступний дітям вже з 3-4 років. Саме в цей період тіло дитини гнучке і добре тренується, як і енергії вистачає на весь цикл заняття. У ранньому віці малюкам легше освоювати розтяжку і складні вправи. Тому такі діти проявляють себе краще в професійному спорті, коли швидкоплинне захоплення переросте в повноцінне хобі з великими перспективами.

Акробатика для дітей

Чому займатися у нас — вірне рішення?

Акробатика для хлопчиків і дівчаток в нашому центрі дошкільного розвитку користується великим попитом. Вже після першого заняття діти усвідомлено хочуть продовжувати займатися, адже тренер дає хорошу мотивацію. Завдяки невеликим групам всі учні отримують індивідуальну допомогу і можуть самовиражатися. У нас дитина не буде відчувати себе ізгоєм, оскільки в колективі всі рівні.

Як проходять заняття?

Акробатика для малюків проходить в стінах центру в окремому приміщенні, яке спеціально обладнане під заняття. Тренер формує невелику групу дітей, беручи до уваги вік, фізичну підготовку та індивідуальні особливості кожного. Заняття включають в себе теорію і практику. При цьому, сам процес навчання проходить в креативному ігровому ключі, щоб дітям було цікаво займатися і розвиватися. Завдяки цьому хлопці краще проходять стадію соціалізації, швидше розкриваються і починають проявляти себе.

Наші тренери

В нашому центрі раннього розвитку працюють тільки досвідчені і професійні тренери, які досягли багато чого в своєму спортивному напрямку. Також вони мають вищу освіту з ухилом на роботу з дітьми. Завдяки цьому знаходити спільну мову з вихованцями їм легше, використовуючи тільки ввічливе спілкування і здорову аргументацію. Під час занять на дітей не кричать і не критикують, даючи зрозуміти, що помилки допускають всі. Їх авторські методики націлені на формування любові до спорту і самої акробатики, адже тільки в цьому випадку малюк захоче самостійно розвиватися і прогресувати.

Заняття акробатикою для дітей в нашому центрі — гарна можливість заявити про себе, як про хорошого майбутнього спортсмена. Навчальна програма відповідає міжнародним стандартам. Завдяки цьому всі вихованці отримують хорошу базу, яку в майбутньому можна застосувати під час вступу до професійну спортивну школу. Наші дітки з першого заняття показують гідний результат, працюючи нарівні з більш досвідченими спортсменами. Тренери на уроках роблять все можливе, щоб прищепити любов дітям до даного виду спорту, адже акробатика — цікаво і корисно в будь-якому віці.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні