logo
menu

Ліпка для дітей

З народження дитина починає пізнавати навколишнє середовище, використовуючи слух, зір, смак, нюх і дотик. Саме ці природні інструменти сприяють розвитку і формуванню малюка як особистості. Наш гурток ліплення з пластиліну і солоного тіста для дітей дозволяє поліпшити дотик і зір. При цьому, в процесі розвивається мислення, фантазія, креативність і пам'ять. Створюючи окремі об'єкти або повноцінні композиції, дитина працює руками. Завдяки цьому розвивається дрібна моторика, вміння вирішувати поставлені завдання двома руками, окомір і орієнтація в просторі. Ліплення для дітей — відмінне творче захоплення. Їм буде цікаво створювати щось самостійно, не маючи під рукою чітких настанов викладача. Таке дозвілля — політ фантазії, де можна візуалізувати будь—які замальовки.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

В якому віці можна записатись?

Оптимальним періодом, щоб почати відвідувати гурток ліплення, вважається той, який припадає на 3-4 рік дорослішання малюка. Йому хочеться розвиватися і вивчати світ, проводити час цікаво і активно, вбирати в себе інформацію і емоції, перебувати в суспільстві і знайомитися з новими людьми. Завдяки цьому малюк зможе легше освоїти ази ліплення і почати прогресувати в навику.

Чому займатися у нас — хороше рішення?

Ліплення з пластиліну і солоного тіста для дітей при дитячому садку дає можливість діткам пізнати нові грані творчості. Уроки проходять в спеціалізованій студії Марії Корпанюк. Класи обладнані всім необхідним, щоб малюк міг прийти і відразу почати, отримуючи задоволення вже з перших хвилин заняття. Завдяки цьому у нього поступово формується інтерес до навчання і розвитку в творчому ключі. Малюк буде з нетерпінням чекати кожне заняття, адже ліплення — цікаве і багатогранне захоплення, де прогрес залежить тільки від тебе самого.

Наші педагоги

Гурток ліплення викладають досвідчені педагоги в рамках режиму денного дитсадка. Вони пройшли підготовку і можуть працювати з дітьми. Їх авторські методики дозволяють знаходити спільну мову з різними учнями, щоб:

У класах панує правильний мікроклімат, де малюк може звернутися до педагога за допомогою і тут же отримати її. Протягом всього заняття діти продуктивно працюють над вдосконаленням своїх навичок. Завдяки цьому вже через місяць ваше дитя побачить гідні плоди наполегливих старань, що стане хорошою мотивацією для продовження.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні