logo
menu

Заняття шахами

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Шахи — по істині королівська і аристократична гра, яка вимагає від себе посидючості, уваги і стратегічного підходу. Багато батьків помилково вважають, що віддавати дитину в шахові секції потрібно тільки в шкільному віці. Насправді, чим раніше, тим краще. Оптимальним періодом вважається 3-4 роки, коли дитина найбільше відкрита до сприйняття нової інформації. У цей час у дітей активно формується образне мислення, яке дозволяє знаходити зв'язок між діями і їх наслідками. Завдяки цьому шахи для дітей виявляються зрозумілішими і цікавішими, а досягти прогресу в захопленні легше.

Переваги шахів для дитини

Гра в шахи вимагає від гравців посидючості, терпіння і стратегічного підходу до здійснення кожного ходу. Гравці в шахи рідко роблять необдумані вчинки, що з часом стає звичкою. У повсякденному житті вони теж більш раціонально і відповідально підходять до виконання справ.

Чому вчитися у нас — гарна ідея?

Шахова секція при нашому центрі раннього розвитку відповідає міжнародним стандартам, що дозволяє вже з раннього віку виховувати гідного шахіста. По закінченню курсу діти можуть досконало володіти базовими знаннями ігрового процесу, а деякі навіть грати на рівні багатьох дорослих. У нашому центрі викладають досвідчені викладачі з вищою освітою з ухилом на роботу з дітьми. Завдяки цьому фахівець знаходить підхід до кожного учня, щоб зацікавити і прищепити любов до нестандартного виду спорту.

Шахи — гра для всіх. Вони послугують відмінним тимчасовим захопленням, адже тренує багато навичок та особистісних якостей. В якості основного захоплення теж підійдуть відмінно, якщо ваша дитина в спокої і зосередженості знаходить свою лепту задоволення. Почати грати в шахи ніколи не пізно, але коли є гарна можливість почати вже зараз — сміливо скористайтеся нею.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні