logo
menu

Ціни

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Умови оплати

Для ознайомлення з умовами нашого закладу ми надаємо 2 пробних дня безкоштовного відвідування. В цей час ви можете бути присутніми з дітками, щоб краще зрозуміти, чи подобається вашоій дитині наш садок чи ні. По закінченню перших двох днів, оплата відвідування садка погодинна, оскільки ви повинні вирішити, чи залишиться дитина в дитячому садку чи ні. Тільки після того, як рішення прийнято на користь подальшого відвідування нашого дитячого садка — ви можете провести повну оплату обраного вами пакету. Ви можете придбати пакет як на один місяць, так і на кілька або за рік. При покупці пакета на рік - 12-й місяць відвідування ми даруємо безкоштовно.

Терміни оплати

Оплата здійснюється з 1 по 10 число.

Переваги нашого підходу до цін

Сума відвідування нашого закладу фіксована і ми не підіймаємо її щороку.

Ціна

Вартість в таблиці нижче вказана для орієнтиру, тому що вона залежить від віку дитини, заповненості групи і вибору повного / неповного робочого дня. Ми вважаємо, що дитина повинна отримати максимально якісні послуги і найголовніше — бути щасливою. Ви можете орієнтуватися на ціни в таблиці нижче, але після прорахунку вони можуть трохи відрізнятися в розумних межах. У повний пакет входять всі заняття.

Назва пакета / Умови Дітки 1-3 роки Дітки від 3 років Що входить в пакет? Додатково оплачується
Повний пакет Інформація по телефону Інформація по телефону Всі виїзди за межі садка: кіно, ляльковий театр, ліс, басейн.
Міні дитячий садок (8:00-13:00) Інформація по телефону Інформація по телефону
Відвідування занять без відвідувань дитячого садка 100 грн одне заняття 100 грн одне заняття

Ми забезпечуємо діток

Усім необхідним навчальним приладдям: ручками, зошитами, олівцями, книгами, фарбами, клеєм, ножицями і іншим навчальним інвентарем.

Засобами гігієни: милом, рушником, туалетним папером, постіллю.

Чим не забезпечуємо

Змінним одягом, спортивною формою, тапочками.

Додатково оплачуються

Всі виїзди за межі садка: кіно, ляльковий театр, ліс.

Хочемо зазначити

Дитина може не відвідуючи садок ходити на окремі заняття. В такому випадку, вартість одного заняття складе 100 грн. Список занять, які можна відвідувати окремо від дитячого садка ви можете знайти в таблиці нижче.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні