logo
menu

Уроки плавання

Плавання — один з видів спорту, який протягом усього життя позитивно позначається на здоров'я людини і загальному самопочутті. З цієї причини багато батьків віддають своїх дітей в наш центр дитячого плавання, щоб з ранніх років навчити їх плавати, розвинути витривалість і прищепити любов до активного проведення часу. Наші тренери працюють з дітьми будь-якої підготовки. Навіть якщо ваш син або дочка не вміють плавати — під керівництвом досвідчених фахівців дитина швидко освоїть ази і почне прогресувати у розвитку навику.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Користь плавання для дитини

Заняття в басейні для дітей дошкільного віку — корисна альтернатива іншим видам спортивних гуртків, адже плавання:

Відвідуючи гурток з плавання, дитина втомлюється швидше і витрачає енергію в правильному руслі. Завдяки цьому в решту часу вона стає більш слухняною, стриманою і спокійною. Якщо ваш малюк невгамовна «батарейка» — плавання буде хорошим способом, щоб скорегувати його поведінку з користю для нього.

Де знаходиться басейн?

Уроки плавання і водної гімнастики проходять в спортивній школі, де зона для басейну відповідає стандартам і нормам безпеки. Регулярне обслуговування водойми, нове оснащення і свіжий ремонт дозволяють повністю зосередитися на заняттях, не відволікаючись ні на що. Крім новачків і любителів басейн спортивної школи відвідують професійні плавці, проходячи планові або підготовчі до змагань тренування.

Формування груп

Тренер формує невелику групу з вихованців, беручи до уваги індивідуальні особливості та рівень підготовки кожного. Уроки плавання для дітей проходять раз на тиждень по 2 години активного тренування. Завдяки цьому вже за короткий час учні освоюють ази плавання і водної гімнастики, відчувають себе більш впевнено і спокійно у воді.

Про наших тренерів

Тренування з плавання для дітей проходять під керівництвом досвідчених тренерів, які пройшли спеціальну підготовку для роботи з дитячою аудиторією. За рахунок цього між викладачем і учнями складаються дружні відносини, засновані на довірі та взаєморозумінні. Наші тренери знають межу в повадженні з дитиною і завжди чемно ставляться до всіх, не виділяючи улюбленців. Завдяки цьому ваша дитина із задоволенням буде відвідувати заняття з плавання, прогресуючи в особистих навичках.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні