logo
menu

Дошкільна освіта для дітей від 5 років

Дошкільна освіта - важливий етап формування характеру і навичок дитини. У нашому центрі діти у віці до 7 років отримують все необхідне, щоб перетнути нову межу свого життя впевнено. Підготовчі курси перед школою сприяють соціалізації, розвитку мислення, знань і навичок. Завдяки цьому дитина в школі буде відчувати себе більш впевнено і на одному рівні з однолітками.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Переваги для дитини

Наш дитячий центр підготовки до школи — гарна можливість для батьків за допомогою професійних педагогів підготувати дитину до навчання. Така альтернатива дитячим садкам має ряд плюсів:

Підготовча школа для дітей — гарна альтернатива класичним дитячим садам, де ваша дитина отримує можливість надолужити згаяне і зрівнятися з однолітками. Особливо, якщо з якоїсь причини вона не відвідувала садок або погано соціалізована. Вже з самого початку шляху дитині буде надана гарна база знань, яка виявиться корисною вже з перших днів початку шкільного семестру. А невеликі групи дозволяють поступово звикнути до колективу без стресових ситуацій.

Як проходить навчання?

Вступна програма починається в літній період, де формуються групи по 7 чоловік у віці 4-5 або 5, 6, 7 років. Щоб визначити рівень розвитку дитини, наші педагоги пропонують пройти учневі ряд завдань. За їх результатами він буде записаний в відповідну групу, де вчитися буде цікаво зручно і корисно.

Весь курс з дітьми контактують досвідчені педагоги, які вміють працювати з дітьми, знаходячи правильний підхід навіть в складних ситуаціях. Їх знання і методики відповідають сучасним стандартам і наближені до європейського рівня. Завдяки цьому наші курси з підготовки до школи для дітей і дошкільнят дають хорошу основу для початку навчання в освітній установі і мотивують учня продовжити вчитися.

Як проходять заняття?

Щоб досягти максимальної результативності під час навчання дітей, ми розробили комплексну програму. З її допомогою дитина в цікавому ключі навчиться:

Також наші курси розвивають творчі навички, сприяють соціалізації та зміцненню психологічної готовності до початку навчання в школі. До першого вересня учні на тлі інших дітей виявляються більш впевненими, спокійними і підкованими в знаннях. Нові обставини і колектив не призведуть до стресу, а навпаки пробудять інтерес до навчання.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні