logo
menu

Харчування: меню і вартість

Одним із ключових питань, яке хвилює всіх батьків — харчування в садку. У нашому центрі раннього розвитку цьому моменту теж приділяється багато часу та уваги. Меню складає дитячий дієтолог, який підбирає корисний та збалансований раціон. Завдяки цьому діти отримують повний комплекс корисних вітамінів та мікроелементів, важливих для їх розвитку.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Як часто діти їдять у саду?

Дитяче харчування в садку ділиться на два види:

У нас діти їдять 4 десь у день. Завдяки правильному складанню режиму цього достатньо, щоб вихованці не відчували голоду і не потребували численних перекусів. Їжу з дому брати не треба.

Харчування у дитячому садку

Меню у приватному дитячому садку суттєво відрізняється від раціону у державній установі. Це зумовлено сумою, що закладається під розробку цього питання. Ми пропонуємо нашим вихованцям гарний та збалансований раціон, де:

Під час приготування страв продукти проходять правильну обробку, що дозволяє зберегти максимум корисних вітамінів та мікроелементів. Завдяки цьому меню дітей в дитячому садку не тільки смачне, але і дозволяє заповнити витрачену енергію за періоди активності.

Вартість харчування

Віддаючи дитину в наш дитсадок, вам не потрібно ставити запитання: «Скільки коштує харчування в дитячому садку?». Ця опція вже включена у вартість та за неї не потрібно доплачувати окремо. Всі діти отримують однаковий раціон, виготовлений з якісних продуктів, що привозяться перевіреними постачальниками. Якщо дитина потребує індивідуального харчування за станом здоров'я — це також враховується у процесі формування меню на день. Завдяки цьому у нас усі діти їдять із задоволенням, не залишаючись голодними через примхи та неможливість їсти конкретні страви з різних причин.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні