logo
menu

Дитяча художня гімнастика

Багато батьків ще на ранньому етапі дорослішання малюка починають замислюватися над тим, на який гурток його записати. Художня гімнастика — один з популярних напрямків, який доступний для дітей вже в трирічному віці. У цей період тіло і організм дитини добре адаптується до фізичних навантажень, дозволяючи збільшити гнучкість, витривалість, силу, рівновагу і координацію без стресу. Програма складена таким чином, щоб дитина розвивалася правильно без шкоди для себе. Дитяча гімнастика — красивий вид спорту, який дозволяє не тільки навчитися самодисципліні, але і прогресувати фізично, духовно і емоційно.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
художня гімнастика

Користь гімнастики для дітей

гімнастика для дітей

Спорт — гарна можливість направити енергію в потрібне русло, щоб навчитися керувати своїми емоціями і можливостями. Гімнастика для дітей підходить як хлопчикам, так і дівчаткам, адже різноманітність вправ дає можливість розвивати себе в різних напрямках. Якщо з часом малюк вирішить перервати тренування і спробувати себе в плаванні, тенісі, акробатиці, бойових мистецтвах — отримана база знань і ступінь підготовки добре стане в нагоді.

гімнастика івано франківськ

Чому навчатися у нас — корисно?

Самоорганізація, зосередженість, креативність, відповідальність - ті якості, які прищеплює спорт. Наша школа гімнастики є хорошим джерелом навчання дитини бути гідною людиною, адже на заняттях малюк розвивається не тільки фізично, а й покращує внутрішній світ. Спортивні діти більш цілеспрямовані, їм легше ставити цілі і досягати їх. Ми створюємо всі умови для того, щоб дитині займатися гімнастикою подобалося і вона могла прогресувати в обраному захопленні.

Як проходять заняття?

У нашому центрі художня гімнастика для дітей проходить в креативному і цікавому ключі. Заняття підганяються під міжнародні стандарти, щоб отримана база знань в майбутньому стала в нагоді, якщо дитина вирішить пов'язати своє життя з великим спортом. Досвідчений тренер формує невелику групу і займається з дітками на території центру в сучасному залі, де є все необхідне для отримання досвіду.

художня гімнастика для дітей

Наші тренери

Заняття гімнастикою для дітей проходять під керівництвом професійних тренерів, які мають вищу освіту з ухилом на роботу з дітьми. Їх авторські методики дозволяють досягти високої результативності за короткий проміжок часу. Завдяки цьому вже після перших занять діти бачать прогрес і власне зростання, що є додатковою мотивацією. На уроках тренер не кричить і не вдається до образ. Його завдання — дати зрозуміти дитині, що помилятися можуть всі і просто потрібно спробувати виконати вправу. Діти бачать в тренері одного і хорошого наставника, якому хочеться довіритися і продовжувати займатися обраним спортивним напрямком далі.

школа гімнастики

Заняття з художньої гімнастики для дітей в нашому центрі будуть хорошим початком, щоб зрозуміти, чи подобається конкретно вашій дитині займатися спортом. У програму включені як спокійні вправи, так і динамічні. Завдяки цьому навіть малорухливі дітки можуть знаходити для себе щось цікаве і захоплююче. Усе ще не впевнені в рішенні записатися на гімнастичний гурток? Радимо спробувати одне заняття, після якого усі сумніви відпадуть самі собою.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні