logo
menu

Англійська для дітей 1-4 роки

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Ранній розвиток дітей для сучасних батьків - важлива тема, яка стає актуальною ще до народження малюка. Особливо, коли в сім'ї народжується тільки перша дитина і не хочеться прогавити той самий момент формування його інтелектуальних здібностей. Тому мовні заняття в нашому центрі користуються попитом завжди, зокрема, англійська для дітей в 1рік. На перший погляд, це здасться раннім рішенням, в реаліях ж кращого періоду годі й шукати.

Користь англійської для дітей в ранньому віці

Мовний розвиток - популярний напрям, який задає тон продуктивному навчанню і дає можливість покласти надійний фундамент для раннього розвитку. Разом з вивченням важливої іноземної мови діти черпають багато користі для себе:

Англійська для дітей в 3 роки - джерело корисних знань, які стануть в нагоді в майбутньому. Процес мовного навчання не обмежується раннім розвитком і проходить через все життя дитини. Навчання в школі, вищому навчальному закладі, працевлаштування та подорожі по світу з англійською мовою даються простіше, як і відкривають більше можливостей.

Поки дитина маленька і добре вбирає нову інформацію - не можна втрачати час. Англійська для малюків у 3 роки і менше викладається в середньому годину, де учень невимушено вчиться розуміти слова і словосполучення, описувати ними об'єкти і конкретні ситуації. Пізніше ці навички знадобляться, щоб формувати пропозиції і вміти висловлювати свої думки за допомогою можливостей іноземної мови.

Як проходить навчання?

Англійська для малюків у 2 роки і вище проводиться в ігровому форматі, в процесі якого педагог застосовує авторські і міжнародні методики. Завдяки цьому маленький учень не виходить зі своєї зони комфорту, пізнаючи складну науку граючи. Для цього ми застосовуємо кілька способів:

Англійська для дітей в 2 роки - ще один спосіб пізнати навколишнє середовище з нового ракурсу сприйняття. Тому ваша задача - оточити дитину іноземною мовою у повсякденному житті. Чим частіше вона чує і стикається з англійської промовою - тим легше вона засвоюється. Сама того не підозрюючи, дитина буде розширювати спектр своїх знань, а кожен новий потік інформації знайде своє місце і застосування в майбутньому.

Складно уявити сучасну людину без знання іноземних мов. Якщо ви плануєте навчати своє чадо в цьому руслі - англійська для дітей в 4 роки і раніше буде оптимальним періодом для успішного старту в нашому центрі раннього розвитку.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні