logo
menu

Школа ейдетики для дошкільнят

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
ейдетика

Розвиток дитини — важливий етап дорослішання, який багато в чому визначає його майбутнє і становлення в соціумі. Як правило, батькам без відповідних навичок складно встежити за всіма нюансами, щоб їх син або дочка росли правильно. Наша школа ейдетики буде оптимальним рішенням для вас, адже з ними будуть займатися досвідчені педагоги з вищою освітою і досвідом роботи з дитячою аудиторією близько 12 років. На заняттях учні навчаються всьому необхідному, щоб гармонійно влитися в сучасний ритм життя без стресу для них самих.

ейдетика для дітей

Користь ейдетики для дитини

ейдетика для дошкільнят

Це ті корисні якості, з якими стикаються учні, відвідуючи уроки розвитку пам'яті та уваги в нашому центрі. Ейдетика для малюків — хороший спосіб навчитися правильно трансформувати все нове з користю для себе самого. Діти, які з раннього віку були привчені до цього, краще справляються з навчанням, спілкуваням у колі однолітків і побудові кар'єри в майбутньому. Багато речей даються їм простіше за рахунок більш розвинених навичок і вміння керувати отриманими знаннями.

Пам'ять і увага — ключові параметри, які дитина розвиває в собі на уроках ейдетики. Програма включає в себе тільки сучасні вправи і завдання, здатні дати максимальний рівень ефективності в умовах правильного виконання. Так наші курси ейдетики для розвитку пам'яті та уваги дітей підходять діткам будь-якого дошкільного віку і дають результат вже після першого відвідування. Дитина стає більш зацікавленою і багато повсякденних речей починає сприймати по-новому. Кожен новий урок тільки покращує її показники, сприяючи правильному і своєчасному розвитку.

курси ейдетики

Наші педагоги

Ейдетика для дітей дошкільнят проходить під керівництвом професійних педагогів, які довгі роки працюють в напрямку раннього розвитку. Наші фахівці не підвищують голос і знають межі, створюючи сприятливі умови для навчання кожного учня. Вони вміють знаходити підхід до дітей, враховуючи їх індивідуальні особливості. Застосування різних міжнародних і авторських методик дозволяє отримувати рішення навіть в складних ситуаціях.

Уже з першого заняття педагог намагається заманити малюка працювати в парі, разом проходячи розвиваючі завдання в ігровому ключі. У нас немає нудних класичних уроків, які остаточно відіб'ють бажання досягати успіхів у навчанні. Креативний підхід дає можливість дитині продовжувати пізнавати світ в звичному для себе руслі, але з користю і тому що самому цікаво. Вам не доведеться щоразу примушувати сина або доньку йти в наш центр раннього розвитку — бажання з'явиться самостійно, адже у нас цікаво і комфортно.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні