logo
menu

Уроки акторської майстерності

У процесі дорослішання кожна дитина починає проявляти інтерес до найрізноманітніших занять. Акторська майстерність — один з популярних напрямків. Мало хто знає, але саме тут дитина вчиться розвивати свою мову, впевненість і вміння володіти собою. Якщо зануритися в історію — багато відомих осіб, наприклад, Джулія Робертс, поборола заїкання, відвідуючи театральний гурток для дітей. Барбара Стрейзанд і Анджеліна Джолі завдяки різним ролям полюбили свою зовнішність і почали користуватися нею з вигодою для себе. А Кірі Найтлі дислексія не завадила здобути всесвітню популярність. Таких випадків серед відомих людей можна знайти багато, тому акторська майстерність для дітей в нашому дитячому садку — гарне рішення як для талановитих дітей, так і тих, хто прагне стати кращою версією себе, мають проблеми з мовою або просто невгамовні непосиди.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Коли можна почати?

Відвідування нашої школи акторської майстерності для дітей є вже з 3-5 років. У цей період діти починають цікавитися зовнішнім світом і всім незвіданим. Їх легше навчити новому, адже знання і навички — чистий аркуш, де немає усталених звичок і комплексів.

Плюси курсів акторської майстерності

Уроки акторської майстерності для дітей вчать працювати з тілом, мімікою і емоціями. Вміти подати себе — важливий навик в сучасності, який в майбутньому стане в нагоді як в кар'єрному зростанні, так і особистому житті. Вже на першому місяці відвідування занять, ви помітите як ваша дитина перетворюється в кращу сторону.

Чому наші уроки дають прогрес?

Наша театральна студія для дітей при дитсадку допоможе творчим діточкам знайти хорошу базу, щоб почати займатися в професійних школах. Для багатьох акторство — спосіб самовираження і демонстрації емоцій, світогляду і життєвої позиції. Кожен новий персонаж — своя історія, з якої розвивається і сам актор.

У нас працюють досвідчені педагоги, які пройшли підготовку та вміють знаходити спільну мову з дітьми. Завдяки цьому на заняттях панує приємна та дружня атмосфера, де кожен отримує можливість розвиватися у всіх напрямках цієї діяльності. У нас немає фаворитів і несправедливого розподілу — в групі всі рівні і кожен з часом спробує себе в ролі головного персонажа картини. Завдяки цьому перебувати в дитячому садку буде цікаво і приємно, адже денний «раціон» розваг здивує своєю різноманітністю.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні