logo
menu

Курси читання

Читання — одна з навичок, без якої неможливо обійтися при вступі до школи, подальшому навчанні, та в цілому в житті. Малюк стикається з необхідністю прочитати інформацію скрізь: від інструкцій з використання улюблених іграшок до вивчення матеріалу зі шкільної програми. Навіть для прочитання назви в рекламі потрібно мати цю навичку. Тому курси читання для дітей — хороший спосіб навчити, не витрачаючи нескінченні години на спроби досягти бажаного результату вдома. У нашому центрі з дітьми займаються досвідчені педагоги з вищою освітою, методики яких націлені на появу першого результату вже за кілька занять.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
курси читання для дітей

З скільки можна почати?

Експерти рекомендують розпочинати навчання з 5-ти років. Але цей показник може змінюватись в індивідуальному порядку. У нашому центрі раннього розвиткунавчання читанню для дітей починається з вступного уроку, де викладач оцінює:

Така модель дозволяє визначити готовність малюка до початку розвитку навички читання. Завдяки цьому від занять виникне прогрес. Як і сама дитина почуватиметься комфортно, оскільки від неї не вимагатимуть неможливого. Тому приступити до навчання можна і в 3-4 роки - все залежить від самого малюка та його розвитку.

Переваги читання для дитини

Курси навчання дітей націлені на вдосконалення конкретної навички, разом з цим:

Діти, які приходять до початкової школи і вже вміють читати на початковому та вищому рівні, суттєво прогресують і в інших предметах. Вони краще поглинають інформацію зі шкільної програми, можуть висловлювати думки, вступаючи до якогось діалогу з викладачем та однокласниками. Завдяки цьому пробудити у них інтерес до навчання набагато легше.

Хто може ходити на курси?

Якщо ваша дитина зовсім не вміє читати, наші курси навчання читанню їй підійдуть. На початковому етапі викладач навчає алфавіту. Далі поступово впроваджується основна програма, за допомогою якої збільшується словниковий запас, з'являється розуміння прочитаного та підвищується швидкість. За рахунок цього всі діти прогресують, за підсумком досягаючи однієї мети: навчитися читати.

школа читання для дітей

Наші курси підійдуть й для більш підготовлених дітей. Викладач вчить правильної техніки, аналізу прочитаного та готує до вступу до школи. Вам не потрібно з дитиною займатися самостійно, намагаючись знайти точки дотику з його бунтарським характером. Викладач підбере правильну методику і навчить нею користуватися, щоб навичка прогресувала і приносила задоволення. За вами залишиться лише повторення та виконання домашніх завдань. Завдяки цьому курси працюють і дають результат, зберігаючи нерви дітей та їхніх батьків.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні