logo
menu

Уроки великого тенісу

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
теніс для дітей

Великий теніс — активна гра, в якій важливо не втрачати пильність і розробляти власну стратегію. Такі тренування припадуть до душі як дівчаткам, так і хлопчикам. Великий теніс для дітей - гарна можливість направити енергію в правильне русло з користю для здоров'я. Тренування роблять дитину організованою, зосередженою і витривалою. В результаті їй легше даватимуться багато дисциплін і завдань, що позитивно відіб'ється на успішності та загальному стані здоров'я. Зір, м'язи, імунна система — лише мала частина того, що буде вдосконалюватись з кожним заняттям.

великий теніс для дітей

Переваги заняття тенісом

Уроки тенісу для дітей - корисний годинний інтенсив, який разом з поліпшеннями навичок гри дає:

теніс для дітей у дитячому центрі Соняшник

У нашому центрі дошкільного розвитку програма тренувань розробляється таким чином, щоб вона підходила для дітей до 6 років. Вже після першого заняття ви помітите, що ваша дитина зацікавився і хоче продовжувати займатися. Для цього ми створюємо всі необхідні умови. На заняттях учням прищеплюють любов до великого тенісу, як до цікавого і корисного напрямку. Наші тренери вміють ладнати з дітьми і ніколи не підвищать голос, віддавши перевагу повторному поясненню, як краще діяти.

дитячий теніс великий

З нами великий теніс доступний для дітей

Школа великого тенісу при нашому центрі співпрацює з тенісним клубом «Карпати», де діти пізнають ази спорту і розвиваються в ньому. Заняття проходять згідно зі світовими стандартами під керівництвом досвідчених тренерів. Це дозволяє вихованцям в майбутньому ставати професійними гравцями, а також брати участь в змаганнях.

дитячий теніс на корті

Як потрапити на тренування?

Почати навчатися грі в теніс може будь-який вихованець нашого центру, починаючи з 2-х років. Групи формуються з урахуванням віку і навичок, щоб кожна дитина могла показати потенціал і розвинути в собі задатки початкового тенісиста. Заняття проходять один раз на тиждень по одній годині.

дитячий теніс з тренером

Як і де проходять заняття?

Навчання тенісу проходить на базі тенісного клубу «Карпати». Тут займаються як новачки, так і ведуть підготовку до змагань діючі професійні спортсмени. Корти відповідають міжнародним стандартам і регулярно обслуговуються. За рахунок цього дитина може повністю зосередитися на ігровому процесі, не відволікаючись на дефекти покриття. Під час тренувань вона пізнає ази, починаючи з теорії, потім переходить до практики. Завдяки комбінуванню ігровий процес стає більш зрозумілим і легко засвоюваним. Вже після першого заняття з тренером буде видно результат.

Інформація про тренерів

З дітьми займаються тільки професійні тренери, багато з яких мають велике спортивне минуле за плечима. Головне їхнє завдання — розкрити потенціал і бажання в дітях грати у великий теніс. Відвідуючи тренування дитина може завести нові знайомства і знайти друзів, що багато в чому служить вирішальним фактором у формуванні інтересів. Для нас є важливим, щоб діти відчували себе вільно на корті і змогли на собі відчути ту саму магію, яка виховує професійних тенісистів.

заняття великим тенісом для дитини

Наші тренери вміють працювати з дітьми і ніколи не дозволяють собі порушувати рамки дозволених норм. Це сертифіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в даній галузі, які знають толк в навчанні дитячої аудиторії гри у великий теніс. Завдяки цьому діти на тренуваннях бачать одночасно і керівника і надійного порадника, знання якого допомагають отримати гідний результат. У свою чергу тренери роблять все можливе, щоб вихованцям займатися спортом подобалося, а також, щоб їм хотілося продовжувати прогресувати в поліпшенні власних навичок гри.

великий теніс для дитини з тренером

Ціна

Заняття великим тенісом входять у вартість повного пакету послуг. Завдяки цьому дитина може пробувати себе в різних напрямках, а вам не доведеться щоразу доплачувати. В ціну включені всі організаційні моменти: надання корту, інвентарю для гри, послуги професійного тренера і цінна база знань, яку діти отримають на тренуваннях в максимально правильному для їх сприйняття вигляді. Наша теннісна школа стане хорошим початком для дитини, яка хоче пізнати закулісся захоплюючого спорту.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
школа тенісу для дитини