logo
menu

Заняття верховою їздою

Кінний спорт — грація і краса, які танцюють в одному тандемі. Тому наші уроки в школі верхової їзди для дітей популярний напрям серед батьків. Такі заняття позитивно впливають на всі аспекти дорослішання малюка: від фізичних до емоційних, від розважальних до формування серйозного хобі. Навіть якщо ваша дитина ніколи не сидла в сідлі і не контактувла з кіньми — радимо записатися на перший урок. Уже після закінчення тренувального часу всередині нього сформується бажання продовжувати пізнавати новий напрямок, адже ми створюємо всі необхідні умови для цього.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

В якому віці можна почати?

Дитяча верхова їзда доступна нашим вихованцям вже від трьох років. У цьому віці дитина формується і вже може спокійно сприймати і взаємодіяти з такими серйозними тваринами. Також верхова їзда дає можливість направити розвиток в правильне русло за рахунок коригування багатьох фізіологічних і психологічних аспектів.

Де проходять заняття?

Катання на коні для дітей проходить в сертифікованому кінному клубі «Лідер». Територія повністю огороджена і включає в себе все необхідне, щоб учням, незалежно від рівня підготовки, було зручно і безпечно займатися. При цьому, самі коні, які не поні, спеціально навчені і виховані. Завдяки цьому заняття в клубі проходять позитивно і цікаво, адже кінний спорт — не тільки навчання верхової їзді у відповідних для цього умовах, але і спілкування з тваринами.

Як часто можна відвідувати заняття?

У нашому центрі дошкільного розвитку уроки верхової їзди проходять по годині раз на тиждень. На заняттях кожна дитина отримує теоретичні знання, які тут же закріплюються практикою.

Наші тренери

Тренерський склад — фахівці, які мають вищу освіту з ухилом на роботу з дітьми та досягли багатьох висот в кінному спорті. Завдяки цьому навчитися верховій їзді стає легше, адже під рукою завжди є досвідчений наставник. Наші викладачі завжди ввічливі і чуйні, що викликає прихильність до себе і дозволяє дитині довіритися. В таких умовах навчатися приємніше, адже стресові ситуації виключаються. Якщо в процесі вивчення нового обсягу інформації виникають проблеми — дитина може звернутися за допомогою до тренера, не боячись бути відкинутою.

Переваги наших занять для дітей

Кінний клуб для дітей - місце, де можна цікаво провести час за спілкуванням з благородною твариною, паралельно навчаючись красивому спорту. Верхова їзда у всьому світі високого цінується, але конкретно для дитини корисна наступним:

Кінний спорт для дітей — гарний спосіб сформувати характер і впевненість в собі. Кожне заняття — нове випробування і боротьба з собою, що трансформується в цінний досвід. В майбутньому дитині буде легше долати багато труднощів і приймати важливі рішення. Тому саме час записати свою дитину на наші заняття верхової їзди, тим самим подарувавши їй шанс знайти цікаве хобі.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні