logo
menu

Курси логіки

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Вирішити головоломку, розставити правильно предмети, знайти відмінності, розібратися в поставлених завданнях, поринути у світ мультфільму, що переглядається, спілкування з однолітками — все це потребує логіки. Без неї дитина не може обійтися, тому важливо допомогти їй відкрити та розвинути в собі цінну навичку. Наші курси логіки — гарна нагода для батьків, які не знають з чого початирозвиток дитини. Педагоги на заняттях шукають підхід, аналізують ступінь розвитку малюка та підбирають ефективну методику. Завдяки цьому діти прогресують як із нульовим досвідом у цьому напрямі, так і маючи за плечима початкову базу.

Коли можна розпочати?

З перших хвилин життя дитина активно цікавиться всім, що її оточує: як працюють предмети, які вони на смак/запах/твердість, що знаходиться за вікном і як люди влаштовані. Цей інтерес зберігається все життя, але пік припадає на раннє дорослішання – 1-3 роки. Саме з цієї причини багато батьків починають розглядати курси розвитку логічного мислення з раннього дитинства свого чада, щоб не прогаяти момент.

Наші логічні курси підходять усім дітям, включаючи дошкільнят. Програма включає безліч ефективних методик, які дозволяють розвинути навичку за короткий час. Якщо ваша дитина готується до школи, але з логікою у неї все ще проблеми — ми можемо їй допомогти краще стати в цьому напрямку.

Переваги занять для дитини

У житті маленької людини логіка відіграє важливу роль. Крім нових можливостей, що дозволяють сприймати світ цікаво і багатогранно, такий навик:

Відвідуючи наші курси логіки для дітей, ваш малюк навчиться володіти своїми думками, діями та можливостями. Якщо раніше цей напрямок був для нього недоступним, після занять він відкриє для себе нові грані своєї особистості. Він зможе аналізувати, орієнтуватися у просторі та приймати самостійно рішення. Завдяки цьому життя дитини набуде фарб, як і загальний розвиток продовжуватиме прогресувати.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні