logo
menu

Дитячий футбол

Футбол для дітей — цікавий і багатогранний спортивний напрямок, який стає оптимальним варіантом для багатьох батьків. Спорт вчить працювати в команді, нести відповідальність за свою частину обов'язків, мислити стратегічно і викладатися на 100% відсотків. Активні і рухливі діти на тренуваннях можуть залишати левову частку своєї енергії, що само по собі вже добре. А менш рухливі дітки вчаться жити в більш швидкому ритмі. Дитячий футбол популярний у всьому світі і є важливою частиною розвитку як хлопчиків, так і дівчаток.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Користь футболу для дитини

Авторська методика навчання, сформована на базі закордонного досвіду, дає можливість навчати грі в футбол дітей вже з 4 років. У цей період малюк починає активно розвиватись, пізнавати світ і шкодити. Наша секція футболу для дітей — хороший варіант проведення часу в період перебування в дитсадку, в процесі якого він буде:

Регулярні тренування позитивно позначаються на фізичному розвитку малюка. Науково доведено, що футбольна гра є відмінним кардіотренуванням. В процесі дитина бігає, ходить, працює в своїй зоні комфорту або на знос. У такому ритмі добре тренується серце, підвищується витривалість і організм менш стресово починає переносити будь-які навантаження. Завдяки цьому, в майбутньому можна уникнути багатьох проблем зі здоров'ям, або ціпроблеми будуть значно менші, ніж у тих, хто не займається.

Чому потрібно займатися у нас?

Наші тренування з футболу для дітей проходять в рамках денного дитсадка. У нас на дітей не кричать і не демотивують. Слова тренера — корисні настанови, в яких малюк бачить підтримку і бажання допомогти. Завдяки цьому діти проявляють інтерес до спорту і з задоволенням відвідують тренування. Вони чітко розуміють специфіку даного напрямку і готові прогресувати в ньому, адже наш тренер — гідний наставник, до якого можна звернутися за допомогою чи порадою. 

Наша футбольна секція для дітей при дитсадку — місце, де кожен малюк може спробувати свої сили в даному спортивному напрямку. Хтось залишить його в ролі хобі, а інші побачать в ньому перспективу на подальший розвиток. Отримані у нас знання виявляться корисними і в майбутньому, коли дитина захоче піти в професійну спортивну школу, де її навчать грі в футбол вже на серйозному рівні.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні