logo
menu

Танці для дітей від 2 років

Школи танців для дітей - поширений варіант, коли в родині з'являється питання: «На якій гурток віддати дитину?». Це активність, спілкування, креативність, естетика і можливість зайняти малюка цікавим хобі. Саме з цих причин танці завжди популярні і користуються попитом у нашому центрі раннього розвитку.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

В якому віці можна почати?

Прийом в групи починається з 2-х років і до 5-ти. У цих вікових рамках діти найкраще навчаються, оскільки на цей період припадає пік розвитку. Малюк починає пізнавати світ, цікавитися його сутністю і можливостями, використовуючи різні способи: рух, голос, зір, тактильні відчуття і смак.

Експерти не дають ніяких вікових обмежень, вважаючи танці захопленням поза віком. Але почати танцювати на ранньому етапі - значить прогресувати швидше однолітків. Як підсумок, ваш малюк буде на кілька кроків попереду друзів як в захопленні, так і в дошкільному розвитку.

З якою підготовкою можна віддавати на танці?

Дитяча школа танцю - місце, де діти навчаються новому захопленню. Викладач формує групи, беручи до уваги підготовку малюка. Завдяки цьому почати танцювати можна з нуля, не володіючи ніякої базою. Більш просунуті діти теж знайдуть багато нових знань під час занять. Тому почати танцювати може кожен, маючи бажання і потяг до пізнання даного навику.

Користь танців для дитини

Танці для дітей - хороший спосіб направити енергію в корисне русло, навчитися володіти тілом і виражати емоції. Але за всією естетикою танцювального мистецтва ховається безліч плюсів для психофізичного стану малюка:

Гурток танців для дітей - свій соціум, в якому знаходяться люди з однаковими інтересами, прагненнями і поглядами. Завдяки цьому діткам легше соціалізуватися і знайти друзів. На фоні цього їм буде комфортніше перебувати в новому суспільстві, вступати до школи і відвідувати інші гуртки. Такі діти легше адаптуються до нових обставин, краще знаходять спільну мову з людьми і легше переносять зміни.

Як обрати стиль танцю?

На початковому етапі експерти рекомендують не обмежувати малюка певним стилем. Танець для маленьких дітей у віці до 4 років розвиває м'язовий скелет, навчає відчувати ритм і дає базу для подальшого навчання. Уже пізніше можна визначатися зі стилем, беручи в основу переваги дитини і її тягу до конкретного напряму. Активні і рухливі діти більше проявляють інтерес до спортивних і сучасних танців. В цей час спокійні діти знаходять себе в бальних. 

Школа танців для дітей в нашому центрі раннього розвитку дає можливість зрозуміти, чи подобається танцювати. Якщо так - кожне нове заняття буде проходити з задоволенням і користю, оскільки всі отримані знання знадобляться в майбутньому. Коли дитина вирішить продовжити танцювати на професійному рівні - для нього заняття в новій школі не будуть здаватися «білим аркушем». Навпаки, її вміння будуть вище «колег», що позначиться на якості успішності і швидкості прогресу.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні