logo
menu

Спортивнi заняття

У процесі дорослішання малюка батьки починають замислюватися над тим, щоб записати його в спортивну школу. Хтось обирає футбол і танці, а інші гольф і шахи. Але кожен з цих напрямків доступен з раннього віку і позитивно позначається на психофізичному дорослішанні дитини. У нашому центрі є багато різних гуртків, серед яких обов'язково знайдеться оптимальний варіант і для вас.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
спортивні заняття для дітей

Користь наших спортивних занять для дітей

дитячі спортивні заняття

Відвідування спортивних секцій позитивно позначається на загальному фізичному і психологічному розвитку дітей. Вони стають більш відповідальними, стриманими, самостійними, цілеспрямованими і дисциплінованими. Водночас, регулярні тренування сприяють зміцненню м'язового скелету, покращують витривалість і витримку, а також служать профілактикою до появи багатьох поширених захворювань: сколіозу або порушення опорно-рухового апарату.

Футбол

Заняття проходять в нашому клубі на просторій території, де обладнане професійне футбольне поле. Вже з раннього віку діти вчаться грати в футбол правильно. Це в майбутньому стане відмінним бонусом, якщо захоплення їм сподобається і з'явиться бажання продовжувати розвиватися у цьому напрямку.

Як і багато інших видів спорту, футбол позитивно впливає на здоров'я дитини, сприяючи зміцненню імунітету і нарощування м'язового скелету. Це перш за все командна гра, де малюк з раннього віку вчиться працювати в групі, знаходити спільну мову з однолітками і повністю викладатися для досягнення спільної мети.

Футбол відмінно підходить для активних дітей, оскільки під час гри вони бігають, стрибають, змагаються і мислять стратегічно. В таких умовах загартувати характер і навчитися керувати своїми емоціями набагато легше. А суворий тренерський контроль позбавляє дитину самоуправству, даючи зрозуміти, що грати треба за правилами і слідувати рекомендаціям.

спортивні заняття для дітей в Івано-Франківську

Басейн

Плавання і водна гімнастика — не просто олімпійський вид спорту, а незаперечно корисне хобі для дітей. В нашій школі відвідувати басейн можна з раннього віку, навіть при відсутності базових навичок. Досвідчені тренери навчають вихованців впевнено триматися на воді і правильно рухатись, щоб плавати довго і з користю для здоров'я.

Заняття проходять на базі спортивної школи, де басейн повністю відповідає стандартам і нормам безпеки. Наш тренер формує невелику групу, потім проводить тренування, індивідуально допомагаючи кожному вихованцю. Завдяки цьому освоїти плавання без стресу і страху стає набагато легше. Вже після кількох занять діти будуть відчувати себе більш впевнено і зможуть самостійно долати невеликі відстані. А загальне самопочуття, психологічний стан і фізичні параметри помітно покращаться.

Акробатика

Заняття акробатикою добре тренують силу, гнучкість, витривалість і балансування. Завдяки цьому наші курси користуються великим попитом серед батьків, адже розвивати ці параметри найкраще з дитинства. Заняття проходять під керівництвом досвідчених тренерів, авторські методи яких приносять високу ефективність вже після кількох занять. Тренуватися дітям цікаво і комфортно, адже у нас створені всі необхідні умови для професійного заняття акробатикою. А нестандартний підхід до навчання робить уроки різноманітними і приємними.

заняття спортивні дитячі

Великий теніс

Заняття проходять в професійному тенісному клубі «Карпати», де корти та інвентар повністю відповідають усім сучасним вимогам. Завдяки цьому вже з раннього віку діти вчаться грати правильно і в майбутньому можуть брати участь в змаганнях. Спеціально розроблена програма з урахуванням особливостей дітей дошкільного віку, дозволяє почати тренування вже з 2-х років.

З нашими вихованцями займається професійний тренер, який попередньо пройшов підготовку і вміє працювати з дитячою аудиторією. На заняття формується невелика група і тренування проходять по годині раз на тиждень. За цей час учні освоюють теорію і закріплюють її практикою, щоразу прогресуючи.

спортивні дитячі заняття

Верхова їзда

Кінний спорт — корисне і цікаве хобі, яке вже доступне для наших вихованців. З кожним учнем тренер займається індивідуально, навчаючи азам і правильному поводженню з твариною. Верхова їзда — не лише можливість реалізувати себе в новому захопленні, а й:

В процесі, діти вчаться їздити і взаємодіяти з конем, отримуючи своєчасну консультацію від тренера. Завдяки цьому навчитися впевнено триматися в сідлі і всім супутнім навичкам верхової їзди стає в рази легше.

Гольф

В нашому центрі з літа 2021 року почнуть діяти заняття з навчання гри в гольф. Уроки проходитимуть у нас на професійному полі, сконструйованому і обладнаному всім необхідним. Такі заняття дозволяють вже з раннього віку розвивати мислення, витримку, терпіння і можливість продумувати кроки наперед. Освоїти гру в гольф нескладно, але з її допомогою можна знайти розслабляюче хобі та захоплююче проведення часу.

Шахи

Це інтелектуальний вид спорту, який не вимагає спеціальної фізичної підготовки і доступний для діток вже з раннього віку. На наших заняттях вони вчаться не тільки грати правильно і з перспективою на перемогу, але і тренують уважність, посидючість і наполегливість. Гравцям в шахи краще даються точні науки, а також нова інформація легше засвоюється. Дитина стає немов губка, для якої вивчити вірш, вирішити складний квест або завдання по математиці буде досить просто, оскільки під час гри його пам'ять і мислення прогресують.

заняття спортом для дітей

Спортивні заняття для дітей — оптимальний варіант, коли дитина активна і любить постійно вивчати щось нове. Знайшовши себе в одному або декількох представлених напрямках, його поведінка автоматично почне змінюватися і з'явиться мета. Такі діти вже з раннього віку навчаються жити за графіком, в майбутньому стаючи більш пунктуальними, відповідальними і цілеспрямованими. Все ще не знаєте, яке хобі стане вирішенням вашої ситуації? Радимо записатися на пробне заняття оптимального напрямку, по закінченню якого дитина вже зможе визначитися, чи подобається їй цей вид спорту чи потрібно спробувати щось інше.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні