logo
menu

Англійська для дітей 5-6 років

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Англійська для дітей 6 років і менше представлена в нашому центрі раннього розвитку як окремі курси є одним із затребуваних напрямів. Справа в тому, що без іноземної мови складно досягти хорошої успішності в навчальному закладі, в майбутньому влаштуватися на хорошу роботу і подорожувати по світу, спілкуючись з різними людьми. На фоні цього питання, навчання дитини англійської стає гострим вже на початковому етапі його дорослішання. Наші курси дозволяють опанувати іноземною мовою і граматикою з нуля, навчаючись в своє задоволення.

Користь англійської мови для дошкільнят

У нашому центрі курси англійської для дітей від 5 років проходять в спокійній атмосфері і націлені на високий коефіцієнт продуктивності. Здоровий мікроклімат в колективі дозволяє дитині зосередитися на заняттях і почати розвиватися зі старту. В процесі учні не тільки отримують цінні знання, але і багато користі для себе:

Англійська для малюків 5-6 років дозволяє привчити дошкільнят до навчання і відповідальності за своє майбутнє вже на початковому етапі дорослішання. Для дітей молодше, мовні курси - хороший спосіб почати освоювати іноземну мову в період, коли нова інформація запам'ятовується краще всього. Для дошкільнят такий гурток примножує ефективність минулих старань і виступає корисною частиною підготовки до вступу в школу.

Експерти переконані, чим раніше дитина почне вивчати англійську - тим легше їй буде даватися навчання у цілому. Оптимальний період - від 1 до 9 років. На цьому етапі формуються мовні навички, мозок краще сприймає і запам'ятовує іноземну мову. Завдяки цьому в ранньому та дошкільному віці вчитися у кілька разів легше.

Як проходить навчання?

На початковому етапі педагог формує невеликі групи, щоб всім діткам було комфортно навчатися і їхні запитання не залишилися без відповіді в процесі вивчення матеріалу. Далі відбувається навчання, в процесі якого діти:

По закінченню курсу діти отримують хорошу базу знань, які допоможуть успішно вступити в школу і далі прогресувати у вивченні мови. На фоні однолітків вони будуть кращими і успішнішими, оскільки знання з початкової шкільної програми вже пройдені ними раніше.

Коли можна побачити перший результат?

Курси англійської для дітей 6 років і молодше дають результат вже на першому місяці регулярного навчання. Але за умови, якщо батьки виконують вказівки педагога і закріплюють матеріал з дитиною вдома. Іноземна мова вимагає практики і терпіння, тому результат від уроків безпосередньо залежить від бажання. Чим прагнення більше - тим знання засвоюються краще.

Щоб записатись на курси англійської в дошкільну групу, ваша дитина може зовсім не знати мови. Наші педагоги знайдуть підхід до кожного, направивши його можливості в правильне русло. Завдяки цьому навіть дітки з низьким рівнем знань починають прогресувати у вивченні, почавши отримувати задоволення від навчання вже з перших занять.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні