logo
menu

Дитячий сон: як діти сплять в садку

Дитячий сон - один із важливих інструментів, за допомогою якого малюк відпочиває від інформації. Науково доведено, що в цей період мозок розкладає по поличках отримані знання, зростає та формує нові нервові зв'язки. Тому в нашому дитсадку передбачений денний сон, який припадає на пік активності маленької людини.

Скільки дитина спить у саду?

Запитуючи: «Скільки діти сплять у садочку?», важливо розуміти, що ці часові рамки можуть підбиратися індивідуально. Для малюків віком до 4-х років денний сон є обов'язковим та корисним. Цей період припадає на середину неспання починаючи з півдня і триває до 15:20. У середньому дитині достатньо 1-2 години, щоб відновити сили. Якщо зі сном запізнитись — увечері буде засипати складніше.

дитячий сон

Для дітей дошкільного віку, від 4-х років, денний сон не є обов'язковим пунктом. Але тільки в тому випадку, якщо в нічний час він спав якісно і до піку свого неспання не відчуває втоми. Якщо цього немає — на сон теж потрібно виділити 1-2 години в обідній час, але не пізніше 15:20.

Ми пропонуємо для якісного сну ліжечка з екологічно чистих матеріалів (бук, лиственниця), постіль. Зокрема, подушечки і ковдри з гіпоалергенним наповненням. У спальні багато місця та свіжо. Великі вікна – запорука чистого повітря та сонця у приміщенні, а легкі штори створюють затишок.

Користь сну для дитини

Здоровий дитячий сон - запорука його успішності та продуктивності протягом усього дня. Тому в нашому дитячому садку передбачена комфортна зона відпочинку, яка оснащена зручними двоярусними ліжками з якісними матрацами та свіжою постільною білизною. Завдяки цьому малюк легше засинає та почувається як удома. Для нас важливо, щоб денний сон був корисним і давав можливість дитині відновитись після першого етапу активності.

Що буде, як не спати?

Науково доведено, що відсутність якісного сну позначається на функціонуванні мозку. Дитина стає розсіяною, знижується уважність та продуктивність, як і до вечора втома накопичується. Це може позначитися на успішності, якщо малюк відвідує заняття та гуртки, що розвивають, у другій половині дня — у нього просто не буде сил і ресурсів на це.

Здоровий дитячий сон у дитсадку Соняшник

Тому важливо стежити за тим, як малюк спить і чи добре висипається. Якщо зі сном систематичних трапляються збої, а кожна нова спроба поспати супроводжується капризами та небажанням – заведіть щоденник дитячого сну. З його допомогою можна вирахувати час, який малюк спить. У середньому діти віком до 2 років сплять до 16 годин на добу, тоді як старшим дітям достатньо 12 годин.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні