logo
menu

Курси німецької

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Наші курси німецької для дітей дозволяють почати розвивати мовні знання вже з ранніх років. Разом з цим дитина вчиться організованості, посидючості, відповідальності і дисципліні. У процесі навчання вона також розвиває пам'ять, мислення, уяву і прогресує в знанні самого мови. Надалі їй буде легше освоїти англійську, російську або будь-який інший предмет.

Чому наші курси німецької мови — корисно?

Вибираючи курси з навчання дітей іноземної мови, важливо врахувати специфіку інтересів дітей в такому віці. Німецька мова має схожі риси з українською та російською, але не позбавлена труднощів. На тлі цього ми розробили авторські методики, за допомогою яких діти зможуть краще запам'ятовувати інформацію, не втрачаючи інтерес до навчання. Наші вихованці хочуть вчитися і не відчуватимуть огиду чуючи слово «навчання».

Як проходять заняття?

Наша школа німецької мови для дітей обладнана окремими класами, де є все необхідне для комфортного навчання. Кожен учень отримує можливість вчитися з комфортом в невеликій групі однолітків, де панує приємна та дружня атмосфера. На уроках діти розвивають навички креативно і в ігровому форматі, щоб:

На уроках викладач спілкується з учнями на мові, що вивчається, щоб діти могли швидше перейнятися атмосферою використання мови в повсякденному житті. Так багато моментів запам'ятовуються краще, а відвідування курсів приносить більше плодів у вигляді прогресування навички. Вже після декількох занять з'являється перший результат і мотивація продовжувати розвиватися в обраному напрямку.

Наші викладачі

В нашому центрі раннього розвитку уроки німецької для дітей викладають досвідчені фахівці з великим багажем знань в своєму напрямку. Вони мають вищу освіту з ухилом на дошкільний розвиток, що дозволяє:

Курси німецької мови в нашому центрі пристосовані під міжнародні стандарти, що дає можливість дати учням хорошу стартову базу знань. Надалі вони можуть продовжити розвивати навик, доповнюючи новими знаннями. Завдяки цьому дошкільний розвиток не буде просто корисним дозвіллям, а в кінцевому підсумку дасть свої плоди у вигляді гарного знання німецької мови. Такий навик стане в нагоді як в повсякденному житті, так і при побудові кар'єри, адже знання іноземної мови — великий плюс.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні