logo
menu

Уроки вокалу для дітей

Разом з першими словами дитина знаходить дар співу, який поступово розкривається. Пісня з мультика, рекламний докучливий слоган, приваблива композиція по радіо - все це може стати причиною захопленого підспівування. Дитячий вокал цікавий і багатогранний. Він легко адаптується і дозволяє розкрити талант дитини вже в ранньому віці. Тому багато батьків серед великого списку гуртків вибирають уроки вокалу для дітей в нашому центрі.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Коли можна почати?

Вокал для дітей в нашому центрі раннього розвитку доступний вже з 3-5 років. У цьому віці дітки добре навчаються і легко сприймають нову інформацію. Якщо почати пізніше - критика і спроби навчити дитину правильному співу можуть обернутися стресом для нього. Це обумовлено тим, що чим старша дитина, тим складніше їй дається знайомство з новим матеріалом.

Як проходять заняття?

Уроки співу для дітей проходять в невимушеному ігровому форматі і приносять перші плоди вже на початковому етапі. Завдяки цьому малюк в такому юному віці може захопитися музикою і в майбутньому побачити в ній перспективу для самореалізації. У нашому центрі все створено для того, що діти відчували себе «у своїй тарілці» і відвідували уроки з задоволенням.

Для комфортного робочого процесу професійний педагог формує невелику групу вихованців, беручи до уваги їх підготовку. За рахунок цього дітки займаються на рівних умовах і отримують гідну базу знань. Педагог не виділяє улюбленців, а навпаки, намагається розкрити потенціал кожного.

Користь співу для дітей

Наша вокальна школа - великі перспективи для дитини, оскільки заняття з сертифікованим педагогом дозволяють:

Заняття вокалом для дітей - не тільки гарна можливість навчитися правильно і гарно співати. Науково доведено, в процесі виконання пісні працюють обидві півкулі мозку. За рахунок цього підвищується рівень інтелектуального розвитку,що в майбутньому сприяє більш якісній дошкільній підготовці і подальшій адаптації в шкільній програмі. Якщо ви все ще сумніваєтеся - радимо відвідати пробний урок вокалу для дітей в нашому центрі і тільки після цього сформувати остаточну думку. Можливо, саме спів - це заняття, яке виявиться до душі вашому малюкові.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні