logo
menu

Кулінарні курси

Сучасна кулінарія давно вийшла за рамки повсякденної потреби в їжі та напоях. Її прирівнюють до творчості, способу самореалізації і розвитку. На тлі цього наша кулінарна школа для дітей служить відмінним варіантом для діточок, які хочуть навчитися готувати, втілити в реальність свої думки і фантазії за допомогою продуктів, а також провести час цікаво в колі однолітків. Кожне заняття — не тільки нова страва в «скарбничку» умінь, а й прекрасний мотиватор вчитися розвивати посидючість, терпіння, пам'ять і багато інших граней своєї особистості.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні

Плюси наших кулінарних уроків

Наша дитяча кулінарна школа працює по сучасній освітній системі, в якій переважає креативний підхід до навчання. Приготувати піцу, правильний омлет або італійську пасту стане для дітей захоплюючою пригодою.

Як проходять заняття?

Гурток кулінарії проходить на професійній кухні, яка спеціально обладнана під дитячі групові заняття і відповідає правилам безпеки. Кожен учень отримує своє робоче місце, набір необхідного інвентарю та продуктів. Під заняття продумується тематика, яка ретельно опрацьовується шеф-кухарем, щоб маленьким кулінарам було цікаво і хотілося навчитися готувати.

Групи формуються по кілька людей, щоб кожна дитина мала свій простір на кухні. Завдяки цьому всі учні знаходяться під наглядом шеф-кухаря і можуть контактувати з ним в процесі приготування. Якщо у когось виникли труднощі — йому тут же допоможуть розібратися в помилках і методах їх усунення. Також під час занять на кухні працюють командно, що дає можливість дітям відчути себе частиною важливої справи. В таких умовах добре розвивається рішучість, відповідальність, кмітливість і навички лідера.

Наші шеф-кухарі

Кулінарні заняття проходять під керівництвом професійних шеф-кухарів, які вміють знаходити спільну мову з дітьми і підходять до навчання креативно. Їх авторські методики дозволяють найкращим чином запам'ятовувати ази кулінарної майстерності, щоб в подальшому застосувати їх на практиці. У нас немає непотрібної теорії, яка нічим не закріплена. Всі дітки будуть залучені в процес готування, а шеф-кухар вчасно підкаже і покаже як потрібно. Завдяки цьому на кухні панує дружня і весела атмосфера, де кожен залучений в свою частину робочого процесу. 

По закінченню циклу навчання учні навчаться готувати багато нескладних страв на сучасний манер, знайдуть корисні знання в цьому напрямку, стануть самостійнішими і ініціативніше. Якщо ваш малюк проявляє бажання розвиватися творчо, але в ліпленні або малюванні не знайшов себе — наші курси готування стануть оптимальним рішенням. Можливо, в ньому і підростає успішний кухар.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні