logo
menu

Заняття з LEGO

Ранній розвиток дитини — важливий етап в житті маленької людини, який багато в чому визначає те, наскільки їй буде комфортно влитися в шкільну програму. Мало хто знає, що Лего курси для дітей при денній формі відвідування дитсадка — гарний спосіб навчити своє чадо математиці і логіки в цікавому креативному ключі. На заняттях немає нудної теорії і поверхневої подачі складного матеріалу. Завдання, асоціативні вправи і багато інших моментів викладаються за допомогою елементів Лего. Урок проходить в ігровому ключі, дозволяючи дитині повністю захопитися процесом.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
заняття з лего конструювання в днз

Користь Лего для дитини

Лего школа при денному саду дозволяє прищепити любов до навчання вже в ранньому віці, адже всі вправи — класичний ігровий процес, який не відволікає малюка від садкового режиму. Почати відвідувати заняття можна вже з 2-3 років, не витрачаючи безцінні хвилини свого дорослішання. Такі уроки в такому ранньому віці мають безліч плюсів:

лего конструювання

Крім навчального фактора, лего конструювання сприяє формуванню людських якостей: посидючості, зосередженості, терпінню і спокою. Ці риси в майбутньому незамінні, адже в навчанні, роботі та особистому житті дисципліна є важливим пунктом.

Чому вашій дитині потрібно спробувати?

Логічні задачки, цифри, рівняння, рахунок і в цілому математика, як наука, багатьом дається складно. Щоб полегшити процес знайомства і систематичного засвоєння нової інформації, були розроблені курси Лего для дітей. Це найпопулярніший конструктор в світі, грати з яким люблять більше 70% дітей, незалежно від віку і захоплень.

школа лего

На уроках педагоги використовують культовий конструктор в якості ефективного навчального помічника. Діти грають, рахують, створюють фігури і повноцінні об'єкти. В процесі вони вирішують завдання і детально опрацьовують кожен новий крок. Діти можуть будувати замок, при цьому весь його процес — інтенсивний урок, націлений на ранній розвиток і підготовку до школи. Тому наша Лего студія при денному садку — популярний напрям серед батьків як хлопчиків, так і дівчаток. Адже навчити і підготувати малюка до нового етапу дорослішання — наша спільна місія.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні