logo
menu

Уроки живопису

Гуртки малювання для дітей є популярним напрямком серед батьків. Це чудове хобі, яке підходить всім і дозволяє ростити дитину з прекрасним світоглядом. Люди, які малюють, є естетами і завжди мислять глибше, ширше і цікавіше. Для них світ здається яскравішим, а оточення — привід створити щось прекрасне своїми руками. У процесі малювання вони забуваються, знаходять себе, заспокоюються і отримують нову порцію натхнення. Тому для багатьох батьків варіант віддати малюка на наші курси малювання виявляється актуальним.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
художня школа івано франківськ

Коли можна почати?

Малювання для дітей — напрямок, який можна почати розвивати вже з ранніх років. Як тільки малюк навчився самостійно сидіти — саме час зробити перші спроби. Найчастіше цей період припадає на восьмий місяць його життя. Перші кроки в малюванні — хаотичні каракулі, які не несуть сенсу і не відбивають світогляду автора, але дозволяють дізнатися нові можливості. Малюк побачить магію, за допомогою якої на аркуші з'являються лінії завдяки його ж зусиллям. Це цікаво і мотивує повторювати знову і знову. Але коли мова заходить про те, щоб віддати дитину на курси малювання для дітей, тут оптимальними вважаються два періоди:

Ми радимно не зволікати з моментом, а починати залучати малюка до малювання вже з ранніх років. Чим пізніше це знайомство настане — тим складніше йому буде навчитися і побороти сумніви.

Чи важливий талант?

Наша школа малювання для дітей при дитячому садку — місце, де кожна дитина може навчитися даному напрямку. Творчі задатки є у кожної людини з народження. Хтось розвиває їх, а інші приділяють даному питанню менше уваги. Але стати талановитим художником під силу кожному.

На початковому етапі наші педагоги допомагають учням освоїти ази напрямку, тільки після цього дають більш складні завдання. Завдяки цьому всі діти прогресують у розвитку навичок малювання. До завершення курсу навіть новачки зможуть візуалізувати свої думки на аркуші паперу за допомогою олівців або фарб.

Плюси малювання для розвитку дитини

Вибираючи перше захоплення для свого малюка, кожні батьки бажають зупинитися на тому, що буде доступним і виявиться корисним для їх дитини. Наша студія малювання для дітей — місце, де кожен зможе освоїти мистецтво зображати на аркуші паперу окремі об'єкти і повноцінні картини. При цьому, в процесі малюк поліпшується і в інших параметрах своєї особистості.

художня студія

Вчиться мислити і фантазувати

Працюючи за шаблоном, дитина все одно отримує можливість додавати свої риси в малюнок. Це може бути зміна кольорової палітри шляхом змішування різних відтінків або більш глобальні рішення: модернізація форми, додавання нових елементів в композицію, нанесення візерунків і багато іншого. Малювання розвиває образне мислення, дозволяючи мислити креативно і багатогранно. Незважаючи на стандартні канони, учні можуть використовувати фантазію і візуалізувати думки на аркуші паперу.

Мистецтво — багатогранний світ, в якому немає рамок і правил. Для маленького дослідника це важливо, адже він може проявляти свою індивідуальність, світогляд і демонструвати бачення конкретних рішень, не обмежуючись звичними шаблонами.

Вчиться запам'ятовувати нову інформацію

Кожен урок в студії малювання для дітей при дитсадку — потік нової інформації, яка в подальшому використовується на практиці з метою отримання результату. Завдяки цьому тренується пам'ять, швидкість генерації думок і можливість з існуючої бази знань вибирати підходящу інформацію для вирішення конкретних завдань. Надалі ці навички дозволять краще запам'ятовувати шкільний матеріал, вчити вірші і вирішувати логічні задачки.

Виробляє в собі посидючість

Малювання вимагає терпіння, і вміння зосереджуватися на одному процесі тривалий час. Коли дитина активна — її поведінка коригується. Вона стає спокійнішою, більш зосередженою і посидючою. Якщо ж малюк спокійний — таке хобі дозволить проводити час цікаво і багатогранно, не виходячи за межі своєї зони комфорту.

Вчиться виявляти себе

Кожен новий малюнок — демонстрація навичок дитини, його успішності, фантазії і мислення. Ділячись своїм внутрішнім світом з однолітками і викладачами, вона з раннього віку вчиться сприймати критику і похвалу. Завдяки цьому їй легше бути ініціативним в суспільстві і демонструвати навички оточуючим, не боячись бути засудженим за помилки.

Розвиває уяву

У процесі малювання дитина представляє в думках картинку, яку їй потрібно зобразити на чистому аркуші паперу. Вона бачить інвентар для роботи художника, згадує свої вміння і знання, потім трансформує в дії. Завдяки цьому виходить малюнок, в якому є індивідуальність і особисті риси автора. Так дітям в майбутньому буде легше уявити прочитаний матеріал або вивчити складні будь-що шляхом застосування асоціативної пам'яті.

Всі ці навички несуть велику важливість як для формування особистості дитини, так і успішності в майбутньому. Їй буде легше вчити матеріал з дошкільної програми, щоб під час вступу до школи продовжувати розвиватися нарівні з однолітками або вище.

Чому займатися у нас — корисно?

Наша художня студія служить хорошим стартом для талановитих дітей, які народилися з так званим талантом «малювати» або повністю пізнали навик з нуля. На уроках вони зможуть вивчити базу всіх напрямків, освоївши ази на гідному рівні, не відволікаючись від повсякденного режиму дитсадку. По закінченню курсів малюк отримає можливість продовжити розвиватися самостійно або записатися в професійну художню школу. З першого дня занять йому буде легше продовжити пізнавати малювання вже на новому рівні.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
курси малювання для дітей

Специфіка навчання

Групи формуються в залежності від віку учнів і їх початкової підготовки. Це дозволяє створити на уроках відповідний мікроклімат, в якому всі діти зможуть займатися з комфортом і вдосконалюватися в обраному напрямку. Плюс до всього, спільне навчання сприяє дружбі, що найкращим чином впливає на соціалізацію в новому суспільстві. Вашій дитині в процесі малювання буде легше завести розмову з однолітками, заявити про себе і дізнатися щось нове від них. Коли в групі є приятелі — відвідувати гурток стає цікавіше, адже можливість спілкуватися є важливою частиною дорослішання.

Наші педагоги

Курс малювання для дітей викладає досвідчений педагог в рамках садкового режиму. Його авторські методики дозволяють знаходити спільну мову з різними хдітьми, дозволяючи кожному зацікавитися уроками. Завдяки цьому діти вчаться малювати і поступово прогресують в обраному напрямку, адже для них створюються всі необхідні умови для цього.

Наша художня школа для дітей — гарний старт у розвитку, який дозволить в майбутньому більш явно мати уявлення про творчі хобі. Якщо не сподобалося малювання — отримана база знань стане в нагоді і в пісочної анімації, ліпленні, рукоділлі, моделюванні або будь-якому іншому напрямку.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні