logo
menu

Курси математики

Наші курси математики для дітей включені в програму дошкільного розвитку і дають можливість отримати хорошу базу для вступу в початкову школу. На уроках діти в креативному ключі вчаться рахувати, розрізняти геометричні фігури, розв'язувати задачі та головоломки. Завдяки цьому у дітей формується схильність до навчання, адже викладач ключові моменти складної науки підносить правильно. Вони не відчувають себе зобов'язаними вчитися, а сприймають заняття, як ще один спосіб цікаво провести час поки їх батьки зайняті справами.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
курси математики для дітей

Чому вчити математику у нас — корисно?

Завдяки нашим курсам математики для дітей ви можете істотно підвищити успішність свого малюка. Під час навчання розвивається мислення, пам'ять, уява, швидкість реакції, здатність рахувати, писати і читати. Ці навички служать хорошою базою для вивчення мов і інших наук.

математичні курси для дітей

На тлі математичних наук дитина може відвідувати і інші курси, де теж отримає свою лепту знань і досвіду. Дошкільний розвиток в нашому центрі включає в себе достаток гуртків для розвитку тих чи інших навичок. Завдяки цьому діти можуть займатися у нас, не вдаючись до допомоги сторонніх установ. По закінченню підготовчого етапу дошкільник буде повністю готовий до початкової школи.

Наші викладачі

Математичні курси для дітей при нашому центрі дошкільного розвитку проходять під керівництвом досвідчених викладачів, які мають вищу освіту з ухилом на роботу з дитячою аудиторією. На заняттях вони використовують ефективні міжнародні і авторські методики, які дозволяють якісно засвоювати нову інформацію. На уроках панує приємна та дружня атмосфера, де кожна дитина в будь-який момент може попросити допомоги — йому заново пояснять матеріал і приведуть яскраві приклади, щоб повторна спроба увінчалася успіхом.

Дошкільна підготовка при нашому центрі раннього розвитку націлена на те, щоб ваша дитина розвивавлась і могла піти у школу підкованою в багатьох дисциплінах. Отримана база знань обов'язково стане в нагоді в майбутньому і стане хорошим помічником на шляху вивчення математики, як важливої науки зі шкільної програми.

  (097)973-26-20 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні
  (095)722-77-26 ПН-ПТ: 08:00 - 17:30
СБ,НД: вихідні